O nas

Chipsmall Limited składa się z profesjonalnego zespołu ze średnio ponad 10 letnim doświadczeniem w dystrybucji komponentów elektronicznych. Z siedzibą w Hongkongu nawiązaliśmy już solidne i obopólne relacje biznesowe z klientami z Europy, Ameryki i Azji Południowej, dostarczając przestarzałe i trudne do znalezienia komponenty spełniające ich specyficzne potrzeby.

Zgodnie z zasadą „Jakość części, priorytet klienta, uczciwa obsługa i przemyślana obsługa”, nasza działalność skupia się głównie na dystrybucji komponentów elektronicznych. Karty linii, z którymi mamy do czynienia, to Microchip, ALPS, ROHM, Xilinx, Pulse, ON, Everlight i Freescale. Główne produkty obejmują układy scalone, moduły, potencjometr, gniazdo IC, przekaźnik, złącze.Nasze części obejmują takie zastosowania, jak obszary komercyjne, przemysłowe i motoryzacyjne.

Z niecierpliwością czekamy na nawiązanie relacji biznesowych z Tobą i mamy nadzieję, że zapewnimy Ci najlepszą obsługę i rozwiązanie. Uczyńmy lepszy świat dla naszej branży!

Ściana Kultury

Dział Zakupów.

Zespół sprzedaży zagranicznej

Pokój spotkań