Warunki dostawy

Dotacje i rezerwy

Rodzaj transportu

Chipsmall oferuje różne środki transportu: możemy pomóc w wysyłaniu paczek za pośrednictwem kuriera federalnego, DHL, UPS, TNT, EMS lub w inny sposób. Wszystko. Możesz wybrać usługę logistyczną. Jeśli istnieje spółka joint venture w zakresie dostaw, firma. Jednocześnie sposób dostawy, który odbiera żądanie klienta.
 

koszt dostawy:

  • Koszt wysyłki uzależniony jest od rozmiaru, wagi i miejsca przeznaczenia przesyłki. Mamy długoterminowe relacje biznesowe z Federal Courier i DHL. Dołożymy wszelkich starań, aby zaoferować najtańszą cenę kuriera. W trosce o bezpieczeństwo Twoich opakowań będziemy ubezpieczeni w przypadku dużych paczek.
  • Zaakceptowane zamówienia o wartości powyżej 10 000 USD zostaną wysłane bezpłatnie na cały świat za pośrednictwem DHL / FedEx. Jeśli łączna kwota jest mniejsza niż 10 milionów USD, koszt usługi DHL / Fax wynosi 60–10,100 USD w zależności od wagi / rozmiaru. Zwiększ opłatę za.
  • Przewoźnicy zazwyczaj zapewniają konta online do zarządzania ładunkiem, nawet z bardziej zaawansowanymi funkcjami.
  • Przestrzegamy wszystkich zasad i zasad eksportowych. Niektóre produkty mogą podlegać ograniczeniom ITAR, a ograniczenia eksportowe mogą skutkować wcześniejszą datą dostawy.

Czas dostawy i miejsce docelowe

Towar dostarczymy w ciągu 1-2 dni od daty przybycia wszystkich ładunków do naszego magazynu.

  • Nasze dni robocze są od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem sobót, niedziel i świąt.
  • Czas dostawy zależy od metody wysyłki i miejsca docelowego. Za cła, podatki i inne opłaty odpowiada odbiorca. Ponieważ nasz koszt obejmuje tylko koszt wysyłki paczki, prosimy o kontakt z urzędem celnym w celu oszacowania możliwego kosztu.
 

To jest harmonogram dostaw z naszego magazynu do miejsca docelowego. Proszę odnieść się do swojej strony.

  Azja Ameryka północna Europa Bliski Wschód Ameryka Południowa Afryka
DHL 2-4 dni 3-4 dni 3-5 dni 3-6 dni 3-5 dni 4-6 dni
FedEx IP 2-4 dni 3-4 dni 4-5 dni 3-6 dni 4-6 dni 4-6 dni
 

Terminy dostaw i dostaw liczone są w dni robocze od poniedziałku do piątku. W przypadku ważnych świąt, takich jak Boże Narodzenie, należy przewidzieć dodatkowy czas dostawy. W tych szczególnych przypadkach przypomina nam się o możliwych opóźnieniach. Kraje, których nie można wysłać ze względu na politykę: Afganistan, Republika Środkowoafrykańska, Wybrzeże Kości Słoniowej, Demokratyczna Republika Konga, Koreańska Republika Ludowo-Demokratyczna, Wspólnota Erytrei, Republika Libanu, Liberia, Demokratyczna Republika Somalii, Republika Sudanu. Skontaktuj się z [email protected], aby uzyskać szczegółowe informacje na temat wysyłki.