Who We Are

Chipsmall Limited
Dyrektor jednostki Electronic Chamber of Commerce Shenzhen
1000 metrów kwadratowych

Chipsmall Limited składa się z profesjonalnego zespołu ze średnio ponad 10 letnim doświadczeniem w dystrybucji komponentów elektronicznych. Z siedzibą w Hongkongu nawiązaliśmy już solidne i obopólne relacje biznesowe z klientami z Europy, Ameryki i Azji Południowej, dostarczając przestarzałe i trudne do znalezienia komponenty spełniające ich specyficzne potrzeby.

Zgodnie z zasadą „Jakość części, priorytet klienta, uczciwa obsługa i przemyślana obsługa”, nasza działalność skupia się głównie na dystrybucji komponentów elektronicznych. Karty linii, z którymi mamy do czynienia, to Microchip, ALPS, ROHM, Xilinx, Pulse, ON, Everlight i Freescale. Główne produkty obejmują układy scalone, moduły, potencjometr, gniazdo IC, przekaźnik, złącze.Nasze części obejmują takie zastosowania, jak obszary komercyjne, przemysłowe i motoryzacyjne.

Z niecierpliwością czekamy na nawiązanie relacji biznesowych z Tobą i mamy nadzieję, że zapewnimy Ci najlepszą obsługę i rozwiązanie. Uczyńmy lepszy świat dla naszej branży!

Historia rozwoju
"Doświadczamy ery szybkiego rozwoju technologicznego i mamy zaszczyt uczestniczyć jako świadek jako jeden z nich."
2004
Ustanowienie

Firma została ustanowiona w Shenzhen

2014
Akumulacja

W Monachium Electronics Fair, zespół sprzedaży, aby przejąć międzynarodowy rynek elektroniki

2019
Przełom

Uzyskał krajowy certyfikat kwalifikacyjny przedsiębiorstwa zaawansowanych technologii

2020
Rozwój

Przekazał certyfikat systemu jakości IS09001

2021
Skok

Obrót firmy osiągnął 200 milionów juanów

2022
Kreacja

Utworzono biuro w Hongkongu.

2023
Innowacja

Przeszedł certyfikację ESD i certyfikat AS9120B.

Orzecznictwo

ESD

Chipsmall Centrum kontroli jakości spełniają elektrostatyczne wymagania dotyczące rozładowania dla produktów elektrycznych i elektronicznych zgodnie ze standardem ANSI/ESD S20.20.

AS9120B

Chipsmall Poprawia bezpieczeństwo i niezawodność produktów, takich jak materiały i komponenty lotnicze, aby spełnić wymagania klientów w branży lotniczej.

ISO14001

Uzyskaliśmy certyfikat systemu zarządzania środowiskiem i jesteśmy zaangażowani w tworzenie zielonej firmy.

ISO9001

Śledzimy system zarządzania jakością ISO9001, aby zapewnić klientom niezawodne komponenty elektroniczne.

D&B

Zostaliśmy certyfikowani przez Dun & Bradstreet w celu ustalenia dobrego wizerunku w sieci Business Environment oraz zwiększenie przychylności i zaufania potencjalnych klientów.

Nasze mocne strony
Świetna reputacja jakości

Zapewniają tylko oryginalne i autentyczne elementy elektroniczne, zatrzymaj wszystkie odnowione, fałszywe i wadliwe części, i zdobyli dobrą reputację od wielu klientów.

Ścisły proces kontroli jakości

Utworzyliśmy laboratorium testowe QC i zawsze nalegaliśmy na umieszczenie jakości komponentów, wskaźnik zwrotu od klientów mniejszych niż 0,22%, który jest znacznie niższy niż średnia branżowa.

Idealny kanał łańcucha dostaw

Dzięki naszym obszernym globalnym kanałom zamówień i rezerwatom zapasów jesteśmy pewni, że zapewniamy wysokiej jakości komponenty elektroniczne na całym świecie opłacalnie i w najkrótszym czasie dla naszych klientów.

W pełni wdrożyć standardy ISO

Przyjmujemy „Idea-STD-1010B” jako standard kontroli jakości i działamy w ścisłej zgodności z AS9120, ESD, ISO9001, ISO14001 i innymi międzynarodowymi standardowymi systemami.

Kultura korporacyjna
Zorientowane na ludzi

Zapewnij pracownikom dobrą platformę do nauki i komunikacji oraz uczciwy i przejrzysty kanał promocyjny, aby pomóc im się rozwijać.

Dążyć do doskonałości

Aby zapewnić naszym klientom doskonałe produkty, które spełniają ich potrzeby i przekraczają ich oczekiwania.Doskonałość, to jest nasz standard.

Zorientowane na wynik

Aby zapewnić wszystkim, w tym klientom, pracownikom, a nawet partnerom biznesowym, możliwość tworzenia i realizacji swoich marzeń.

Pierwszy klient

Zaspokajaj potrzeby klientów, zapewnij klientom najbardziej potrzebne produkty i satysfakcjonujące usługi oraz wydawaj 200% naszych wysiłków, aby dążyć do 100% zadowolenia klientów.

Aktywność firmy
2023 Electronic Industry Chain Summit Co-hosted by Chipsmall Achieved a Great Success
2022 Annual Meeting & Outstanding Employee Award Ceremony
On Mid-Autumn Festival, Chipsmall sent mooncakes to our employees, wishing that they could share mooncakes with their families and enjoy the wonderful time together.
The Spring Festival holiday is over, Chipsmall has prepared a welcome lucky money for everyone!
Chipsmall organized employees to have an outing in spring, which not only relaxed themselves, but also promoted the relationship between colleagues.
Chipsmall led employees to support farmers and agriculture spontaneously, selling agricultural products in impoverished mountainous areas.
In order to relieve the work pressure of employees and enhance team cohesion in the fast-pace and high-intensity work, Chipsmall held a wonderful team building activity.
Intent to celebrate Chipsmall's 17th anniversary, we arranged a holiday trip for employees.
Chipsmall held a baseball activity recently. Employees learned baseball shooting skills during a relaxed and pleasant environment.
Secretary Wu Xiaofeng presented the flag to Chipsmall's CEO, Lim, the captain of the Public Service

Sprzężenie zwrotne

Doceniamy Twoje zaangażowanie w produkty i usługi Chipsmall. Twoja opinia jest dla nas ważna! Poświęć chwilę na wypełnienie poniższego formularza. Twoja cenna opinia gwarantuje, że konsekwentnie dostarczamy wyjątkową obsługę, na którą zasługujesz. Dziękujemy, że jesteś częścią naszej podróży do doskonałości.