Chipsmall X-Ray Inspection for Electronic Components Is Opening Now

Cena promocji jak poniżej
Ilość / wycena
1. kawałek
US $10.00
2. kawałek
US $5.00
3. kawałek
US $5.00
4. kawałek
US $5.00
···
···
Dostawa obrazu rentgenowskiego
W 2 godziny po otrzymaniu komponentów.
Zapłata
PayPal przed dostawą zdjęcia

*Cena awarii dotyczy tej samej części nr, ale może być różne kody wsadowe.

** Nasza cena nie obejmuje kosztów wysyłki.

Usługa o wartości dodanej

Nasza baza danych na zdjęciach rentgenowski ma ponad 150k + elementy obrazu dla komponentów z zaufanego źródła.Analiza zgodności lub niepowodzenia

Można zapewnić, jeśli zdarzy nam, że część w naszej bazie danych.Dodatkowo 5 USD/kawałek dotyczy tej usługi.

Próbki obrazu rentgenowskiego
Skontaktuj się ze sprzedażą, aby uzyskać więcej informacji.
Co to jest inspekcja rentgenowska

Kontrola rentgenowska polega na użyciu technologii obrazowania rentgenowskiego w celu uzyskania wewnętrznej struktury obiektu testowego, a następnie obserwowanie wewnętrznych informacji o obiekcie testowym bez rozbijania obiektu testowego.

Jest stosowany głównie do oceny autentyczności i analizy awarii komponentów.Jest to uznana na arenie międzynarodowej metoda oceny autentyczności chip oraz analizy i wykrywania błędów.

Rola rentgenowskiego

Technologia wykrywania promieniowania rentgenowskiego ma zalety szybkiej prędkości, nieniszczącej i niskiej kosztu wykrywania autentyczności chipów.

Wykrywanie niepowodzenia układu:

Za pośrednictwem zdjęć rentgenowskich obserwuj wizualnie wady wewnętrzne, obieranie, pękanie, puste przestrzenie itp. Chip i pomagaj w ocenianiu awarii układu.

Sąd autentyczności chipów:

Autentyczność można ocenić poprzez porównanie ramy, ziarna, drutu ołowiu i innych elementów na schemacie rentgenowskiego elementu testowego ze standardowym układem;

Baza danych rentgenowskiej

W teście oceny autentyczności chipowej konieczne jest porównanie obrazu rentgenowskiego elementu testowego z obrazem rentgenowskim oryginalnego standardowego układu w celu określenia autentyczności.Za pomocą bazy danych obrazów chipowych Chipsmall, oszczędza to koszty czasu i okresu pracy dla przedsiębiorstw na zakup obrazów porównawczych oraz realizację redukcji kosztów i wzrostu wydajności.

Chipsmall Baza danych wizytów rentgenowskich, wszystkie próbki są kupowane od oryginalnego agenta, wysokiej niezawodności, szerokiej zasięgu, łatwego zapytania, witamy w doświadczeniu!

Sprzężenie zwrotne

Doceniamy Twoje zaangażowanie w produkty i usługi Chipsmall. Twoja opinia jest dla nas ważna! Poświęć chwilę na wypełnienie poniższego formularza. Twoja cenna opinia gwarantuje, że konsekwentnie dostarczamy wyjątkową obsługę, na którą zasługujesz. Dziękujemy, że jesteś częścią naszej podróży do doskonałości.