Faktura i oświadczenie

Informacje o fakturze:

Drodzy użytkownicy, po zakupie w Chipsmall otrzymają Państwo naszą oficjalną fakturę handlową. Prosimy o uważne przeczytanie poniższych instrukcji.
 

1, Instrukcja wystawienia faktury

Faktura zostanie wystawiona przez Chipsmall. Kwota faktury będzie zależała od kwoty faktycznie zapłaconej przez Ciebie kwoty. Firmahipsmall udostępnia dwa rodzaje faktur, fakturę VAT (bez odliczenia) i specjalną fakturę VAT (odliczana) .Aby poprawić efektywność operacyjną i uniknąć efektu zwrotów zostać wydane w ciągu 5 dni roboczych po otrzymaniu towaru przez użytkownika. Proszę podać poprawny adres, osobę kontaktową, numer telefonu, aby zapewnić dokładne dostarczenie faktur. Jeśli nie wypełnisz tych informacji, Chipsmall wyśle ​​fakturę na ten sam adres, na który zostały wysłane towary, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą na czas.
 

2, faktura VAT

Chipsmall zazwyczaj wystawia faktury VAT dla użytkowników będących ogólnymi podatnikami, prosimy o wpisanie odpowiedniej nazwy firmy oraz informacji podatkowych na fakturze.
 

3, faktura specjalna VAT

W przypadku potrzeby wystawienia \"specjalnej faktury VAT\" prosimy o kontakt z naszą księgowością, w przeciwnym razie system Chipsmall wystawi fakturę VAT. Prosimy o dokładne wypełnienie i dokładne sprawdzenie wszystkich informacji dotyczących faktury, Chipsmall nie będzie ponosić odpowiedzialności za jakiekolwiek pomyłki. Faktura VAT zostanie wystawiona wysyłane ekspresowo po potwierdzeniu wysyłki, proszę podać nazwę firmy, adres, numer telefonu, numer NIP, nazwę banku i numer konta, adres do odbioru faktury, aby użytkownicy mogli normalnie korzystać z faktury VAT, ale wszystkie wypełnione informacje muszą być tak samo jak podatnik.
Nazwa firmy musi być nazwą rejestracji przemysłowej i handlowej Adres firmy i numer telefonu faktury muszą być takie same, jak dane firmy.
Numer NIP to numer na Świadectwie rejestracji podatkowej》, zwykle 15 numerów, proszę dokładnie sprawdzić i wpisać. Nazwa banku i numer rachunku muszą być wpisane dla obu z nich.
 

4, Ogłoszenia

Jeśli użytkownicy podadzą błędne informacje do specjalnej faktury VAT, to Chipsmall wystawi fakturę VAT automatycznie i bez zwrotu.hipsmall nie przyjmie prośby o ponowne wystawienie specjalnej faktury VAT, jeśli już wystawiliśmy fakturę zgodnie z informacjami użytkownika.
 

5, przyjazne przypomnienie

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do wystawionej faktury, skontaktuj się z działem finansowym Chipsmall.Jeśli nie otrzymasz faktury w ciągu 30 dni od otrzymania towaru, skontaktuj się z obsługą klienta Chipsmall. Nie wystawimy faktury po raz drugi, jeśli nie możesz skontaktować się z nami w ciągu 90 dni (od daty zamówienia) .Nazwa produktu na fakturze zostanie zapisana jako komponenty elektroniczne, numer części zostanie zapisany jako prawdziwe zamówienie, bez żadnych innych specjalnych życzeń.
 

6, zwrot faktury

Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, jeśli okaże się, że informacje na fakturze są niepoprawne w zamówieniu, Chipsmall wymieni i wyśle ​​poprawne jak najszybciej.Jeśli chcesz zmienić informacje na fakturze, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, wyślemy poprawioną fakturę na wskazany adres po naszym dziale finansowym potwierdza. bez zgody obsługi klienta nasz dział finansowy nie przyjmie wniosku o ponowne wystawienie faktury telefonicznie, faksem lub pocztą elektroniczną.

Sprzężenie zwrotne

Doceniamy Twoje zaangażowanie w produkty i usługi Chipsmall. Twoja opinia jest dla nas ważna! Poświęć chwilę na wypełnienie poniższego formularza. Twoja cenna opinia gwarantuje, że konsekwentnie dostarczamy wyjątkową obsługę, na którą zasługujesz. Dziękujemy, że jesteś częścią naszej podróży do doskonałości.